Sievietei, lai būtu savā sievišķajā spēkā un spēcīgā enerģijā, ik pa laikam ir svarīgi atvēlēt laiku sev: atpūtai, pārdomām, spēlei, garīgai praksei, rodošai nodarbei vai pirts baudīšanai.

Mēs esam iemācījušās to visu apvienot un tapēc vēlamies arī Tevi aicināt uz spēli, uz laika līniju meditāciju un radošu sveču liešanu.

Zemāk iepazīsties, kas tas ir un varbūt tieši Tevi tas uzrunā un vēlies piedalīties. 

Mēs Tevi ļoti gaidīsim!


Transformācijas spēle ,,Dejojošā ar vilkiem” ir spēle, kas ir īpaši radīta mums sievietēm un aptver, katras sievietes galvenās dzīves jomas, vēlmes un sapņus- būt vērtīgai, rotaļīgai, būt mīlētai, būt radošai un spēt radīt, uzturēt ģimenes siltumu,spēt noturēt savas robežas, būt viedai un zinošai utt. Spēles pamatā mēs strādāsim ar 8 sievietes arhetipiem un tiks izmantotas metaforiskās kārtis, kas vieglā, taču tajā pašā laikā spēcīgā, jaudīgā veidā ļauj ielūkoties pēc atbildēm, katras sievietes zemapziņā.


Laika līniju dziedinšāna ir terapeitiska meditācija, kurā savienojas pagātne, tagadne un nākotne, viss notiek šeit un tagad. meditācijas laikā smadzeņu darbība notiek teta viļņos. Ar metodes palīdzību ir iespēja atgriezties pagātnes notikumā, kas bijis traumējošs un atstājis negatīvu nospiedumu. Ar šo metodi notikumam tiek noņemti negatīvie nospiedumi un notikums tiek dziedināts. Tāpat ši metode dod iespēju atsaukt atmiņā laimes un spēka pilnos dzīves notikumus un pārnes tos uz šodienu, kā arī veidot laimīgu nākotnes laika līniju. Metodes autors: amerikāņu gaišreģis, dziednieks, pasniedzējs un grāmatu autors Sels Rakeli (https://salrachele.com/).Sveču liešana
ir radoša darbnīca, kurā tiek izlietas sveces no dabiska sojas vaska, papildinot tās ar ēterisko eļļu aromātiem un izdekorējot ar kaltētajiem augiem. Sveču liešana ir par radošuma atraisīšanu sevī un ļaušanos tam, jo kas var būt vēl skaistāks, kad sieviete RADA. Tā ir sievišķīga kopā būšana, kurā atslēgt prātu un vienkārši atpūsties, ļauties procesam. Un pieliekot klāt savus sirds nodomus, sveces iegūst katra savu vērtību un neatkārtojamību.


Sirsnībā:

Liene, Lāsma, Anda